Září 2014

Zakázaná láska • 4. kapitola

28. září 2014 v 10:29 | lilipopo |  Zakázaná láska
Zdravím,
byla to fuška, ale mám pro Vás další kapitolku! Snad se Vám bude líbit =)

4. kapitola: Zakázaná láska


Co se chytám číst...02

24. září 2014 v 19:15 | lilipopo

Zdravím!
To je zázrak...už mi jede blog na Chrome, takže se nemusím držovat na Mozile! Jdeme slavit.
Takže, knihy, které jsem měla, jsem dočetla, takže zde jsou mé další úlovky knihovny. Už žádný zbytěčný obkecávání...tady to je.

Název knihy: Výkřik do tmy
Originální název: Sommerfrost
Autor: Manuela Martini
Nakladatelství: Fragment
Vydáno roku: 2013
Počet stran: 184
Anotace:
Franziska se po roce vrací na místo, kde došlo k příšerné události, která změnila celý její život. Na závěrečné školní párty u jezera zabila v hádce svého přítele. Franziska si ale na celu událost vůbec nevzpomíná, v její paměti zeje černá díra.
Je odhodlaná vybavit si všechny detaily za každou cenu, jedině tak se může s celou věcí nějak srovnat a žít dál. Avšak její snaha vzpomenout si na minulé události naráží na nesouhlas a nepochopení a brzy se ocitne v nebezpečí dokonce i její vlastní život. Je možné, že se tehdy všechno odehrálo docela jinak?

What I listen #1

23. září 2014 v 7:18 | lilipopo |  What I listen
Zdravím,
řekla jsem si (aby se toho na blogu dělo víc), že každý týden sem dám pár písniček, které aktuálně nejvíc poslouchám. Takže, zde máte na začátek pár písniček, snad se budou líbit. =)

Co se chytám číst...

4. září 2014 v 16:18 | lilipopo
Zdravím,
konečně jsem zašla do knihovny, takže se Vám chci pochlubit, co jsem tam zmerčila, a co plánuji číst po Hunger Games. Taky budu ráda, když m někdo dá další typ na knihu. :)

Jak jinak než z mé oblíbené série Hush, hush! Takže se těším, až se do ní začtu (pořád nepochopím, jak Nora mohla na Patche zapomenout...ale tak snad si vzpomene). Já i Kája jsem to jaksi nevydržely a přečtli si epilog posledního dílu (Finale), takže víme že si na něj vzpomene, ale než se tak stane, tak to pro mě bude utrpění. :D

Název knihy: Ticho
Originální název: Silence
Autor: Becca Fitzpaticková
Nakladatelství: Egmont
Vydáno roku: 2011
Počet stran: 416
Anotace:
Nedorozumění mezi Patchem a Norou je zažehnáno. Společně překonali tajemství svázaná s Patchovou temnou minulostí, smířili dva dosud nesmiřitelné světy a čelili bolestným zkouškám víry a naděje, to vše pro lásku, která má sílu překonat hranice mezi nebem a zemí. Patch a Nora, vyzbrojeni pouze svou bezpodmínečnou důvěrou v toho druhého, se vrhají do zoufalého boje a pokoušejí se zastavit zločince, který má moc navždy zničit vše, o co se snažili, dokonce i jejich vzájemnou lásku.