Duben 2015

Mexican lioness

22. dubna 2015 v 18:47 | Shetlandy |  Art
Zdravím.
Po delší době jsem se dokopala k tomu, napsat na blog nějaký článek. V posední době jsem dost líná, ale toho jste si mohli všimnout. Popravdě, nevím, kdy bude další kapitola k RL, ale můžu Vám alespoň říct, že jsem ji začala psát. Trochu (víc) jsem ten začátek překopala... trochu jsem rozvinula rozhovor Rachel a její sestry, ohledně ××× (nebudu dělat spoiler v případě, že si toto čte někdo, kdo původní verzi RL nečetl), trochu víc detailů, protože mi přišlo, že je to náhlé shledání Rachel a ××× takové... divné, takže jsem to přepsala tak, aby to mělo nějaký smysl.
Možná bude nový layout (možná), ráda bych se omluvila Káji, že jsem ten pro ni ještě neudělala. Jistě to každý znáte: otevřete program > čumíte jako magoři na prázdnou plochu > zjistíte že dnes z toho asi nic nebude > jako největší volové ten program znovu vypnete. Jop, tak to mám já; ať už ohledně laye, nebo RL.

Ale abych přešla k podstatě tohoto článku: dlouho jsem nic nekreslila (co jsem se dívala, tak poslední kresbu (dá-li se tomu tak říkat), jsem dala na DA v lednu. To je hnus, velebnosti, jak na to kreslení kašlu. Tak, jako vždy jsem se ve škole nudila, a tak jsem trochu zapojila mozek, a napadlo mně, že bych mohla zkusit nakreslit lvici, tak, aby vypadala jako dívky, které se na obličej kreslí takové ty Mexické masky / lebky, a tak jsem si dnes na netu našla, jak to vypadá, a pokusila jsem se to nakreslit. Popravdě jsem si myslela, že to dopadne hůř, nebo že to ani nedokončím a šláhnu s tím do koše, ale... světe div se... já to dokončila! *Očekává velký aplaus.* Tak snad se Vám to bude alespoň trochu líbit. Obrázek v celé článku.
Ave atqua vale!

On My Whishlist #7

5. dubna 2015 v 14:55 | Shetlandy
Zdravím.
Po delší době přidávám opět článek k projekt OMW. Nom... bylo načase. Ještě tak mim téma; pracuji na 2. kapitola RL, takže snad by se mohla objevit během týdne. Každopádně nic neslibuji.

Jedná se o týdenní projekt s cílem každou sobotu veřejnit článek s několika knihami, které Vám leží na Vašem knižním wishlistu. Projekt je od Book Chick City.

5988714 Příliš mnoho Kateřin

What I listen #10

3. dubna 2015 v 15:32 | lilipopo |  What I listen
Ave atqua vale!

Dnes jen jedna písnička, ale já si prostě nemůžu pomoct. Po Psycho přichází další pecka, z připravovaného alba Drones, a já už teď s jistotou vím, že to bude úžasné album, která vyměnila téma války a 'psycho zabijáků', za lásku. Naprosto jsem si zamilovala tři poslední sloky, protože je v nich tolik emocí (vlastně to v celé písničce, ale ty poslední sloky jsou prostě... no, zkrátka úžasné). <33