Únor 2016

Projekt 30 dní | 2. den

7. února 2016 v 19:04 | Shetly |  Projekt 30 dní
Na seriály jsem si dlouhou dobu nedokázala udělat čas. Několik jich mám rozkoukaných, na jiné se chci v budoucnu podívat. 2. den k projektu 30 dní, je právě o toto - obeznámit čtenáře o tom, na jaké seriály se dívám a mám je ráda. Řekla bych, že oproti minulému roku (nebo snad i předminulému?), kdy jsem tento projekt ještě plnila, se seznam seriálů maličko pozměnil…

» den 2. - seriály (TV show), které mám ráda «


American Horror Story
musím jistě zmínit jako první. Na tento seriál jsem se začala dívat už minulý rok, ale bohužel jsem neshlédla ani první sérii. Nedokázala jsem si na to udělat čas, stejně jako na několik dalších seriálů, a mám věru co dohánět. Minulý týden, během tří dnů, jsem zkoukla celou první sérii, a naprosto unešená jsem s kamarádkou během lyžařského kurzu shlédla pár dílů z další.


Hra o trůny
je jasná též. Ačkoliv jsem zatím viděla jen první sérii a spolu s ní přečetla jen první díl, je to super seriál. Bohužel se snažím držet se svého pravidla, že je lepší přečíst nejprve knihu, potom až film / seriál, ale vzhledem k tomu, že nevím, kdy se ke knihám dostanu (plánuji si to tak na velké prázdniny, do té doby toho musím přečíst co nejvíce, aby mě kamarádka opět na plné čáře neporazila), tohle budu muset porušit.


Od tohoto seriálu už to budou bohužel ty, které mám ráda, ale nějak si na ně nedokážu udělat čas. Bohužel.
The Originals mám snad raději, než The Vampire Diaries. Nejspíš už jen kvůli tomu, že mám možnost vidět Klause, jakožto mou oblíbenou postavu, v každém díle a líbí se mi zápletka. Jen si na to nedokážu udělat čas. Vidím to tak, že si některý volný víkend, nebo ještě lépe týden, udělám seriálový maraton a pokusím se toho za ten den zkouknout co nejvíce.


K tomuto seriálu jsem vždy chovala jistý odpor… ani nevím proč. Snad proto, že se na to dívali všichni a všude možně se o tom psalo? Inu stačil jeden díl, abych na
TVD změnila názor a začala je sledovat. Na poslední, myslím dvě, série, jsem se ale už nedívala. Nevím proč, nejspíše se mi nechtělo. Každopádně i tohle bych ráda v budoucnu změnila.