Měsíční součet 2017 / červen

29. června 2017 v 21:45 | Shetly |  Měsíční součet
Bídníci (2/5) - Victot Hugo - 242 stran
Čas opovržení (Zaklínač #4) - Andrzej Sapkowski - 344 stran
Fantastická zvířata a kde je najít - původní scénář - J. K. Rowling - 384 stran
Bídnící (3/5) - Victor Hugo - 222 stran
Fantastická zvířata a kde je najít - J. K. Rowling - 143 stran
Dánská dívka - David Ebershoff - 376 stran
Ódinovo dítě (Havraní kruhy #1) - Siri Pettersen - 568 stran

7 knih, 2 249 stran


Závěr tohoto měsíce bych shrnula ve smyslu "Nepouštějte mě s kartou do knihkupectví", protože když jsem se tuhle dívala na stav svého konta, musela jsem konstatovat, že si na CD soundtracku z Les Misérables musím ještě počkat. Na druhou stranu si říkám, že tím mámě nedám žádný další podklad k rozebírání mé závislosti na tomto muzikálu.
Rozum a cit byla naprosto neplánovaná koupě. Šla jsem do knihkupectví, abych zakryla svůj úmysl jít koupit tátovi něco ke svátku a říkala si, že mi jen dívání se neuškodí. Mě neuškodilo, nicméně mé kreditní kartě ano.
Plíseň, druhý díl Ódinovo dítěte (které se mi mimochodem velmi líbilo), jsem dostala ještě jako dodatečný dárek k narozeninám. Eldest a Brisinger jsou druhým a třetím dílem z jedné z mých vůbec nejoblíbenějších sérií - Odkaz dračích jezdců. Už jak dlouho naříkám nad tím, že mám doma pouze poslední díl! Když jsem tyto dva viděla ve slevě, nemohla jsem jinak a má kreditní karta znovu zaplakala. Když to ale vezmu z té lepší stánky, do kompletní série mi už teď chybí pouze první díl.
Po dnešním spočtení koupených knih v tomto měsíci jsem udělala porovnání s minulým rokem a zjistila pro mě šokující věc. Teprve v polovině roku se mi podařilo překonat celý minulý rok hned o dvě knihy. Jsem skutečně zvědavá na konec roku a konečné číslo.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Marťa Marťa | 30. června 2017 v 17:01 | Reagovat

Gratuluju k dokoupení série.Myslím,že tvoje knihovnička musí vypadat úžasně.Zrovna dneska jsem si na tebe v knihkupectví vzpoměla ,když jsem porovnávala vydání filmového a mého vydání rozum a cit :D.Jinak počet knížek ti rychle narůstá.Takže mě v chození do knihovny s Jančou asi necháváte :/ :D.

2 Anna Anna | Web | 1. července 2017 v 15:58 | Reagovat

S těmi Bídníky jsi mě tak naočkovala, že jsem dala asi před půl hodinou stahování a večer se na to s mamkou podívám :D :). Respektive, ona i já jsme to už viděli, ale já už před takovou dobou, že mám totální okno. A moc se těším na ten soundtrack, mamka má cd v autě a poslouchá ho furt:)

3 Shetlandy Shetlandy | Web | 1. července 2017 v 21:37 | Reagovat

[1]: Ještě ne, chybí mi Eragon. Budu doufat, že ho někde seženu ve slevě. Co se knih Jane Austen týče, nevím proč, ale já prostě dávám přednost těm filmovým přebalům (u Pýchy je mi to jasné, prostě MacFadyen). Narůstá rychleji, než jsem schopná přečíst. :D

[2]: Já to MILUJU! Mohla bych se na to dívat pořád, neustále dokola poslouchat ty úžasný písničky a neomrzí mě to. Už abych konečně dočetla i poslední část knihy. Toho Huga jsem si fakt oblíbila, ani jsem to nečekala (po tom, co jsem předminulý rok přečetla jen polovinu Chrámu Matky Boží v Paříži... ale i to už mě čeká na poličce ♥).

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama